Cablecom

Telefon: 33 48 33 48

E-post

www.cablecom.no

Nettsted

Ved å klikke på linken over kommer du til et nettsted som ikke drives av HotFrog. HotFrog er ikke ansvarlig for innholdet eller tilgjengeligheten av tilknyttede nettsteder.
Adresse: Østre Kullerød 5Sandefjord3241

Cablecom
Categories: Unknown

Nøkkel kontaktinformasjon for Cablecom
Telefon
33 48 33 48
e-post
E-post
Nettsted
www.cablecom.no
Adresse
Østre Kullerød 5, Sandefjord, 3241
 

Wholesale

Fiberkabel

Ny virksomhetsprofil

Varenr: D-096-LN-8W-M12NS, Produkt navn: FiberKabel SM Ute DL G96 tørr, Produkt beskrivelse: All-Dielectric Cable, CommScope, Produkt info: CommScope All-Dielectric Outdoor CableStranded Loose Tube Gel-Free (tørr) fiber12 fibere pr. subrør, Light Scope ZWPTørr fiber er en nyhet som gir raskere og enklere installering. Full fuktsperring med nyutviklet teknologi.Light Scope ZWP er en full spektrum singel mode optisk kabel som tilbyr ekstra båndbredde for fremtidig bruk og oppgradering. CommScope setter med LightScope ZWP en ny standard for singel mode fiber med transmisjonskapa- sitet i alle tre båndene, 1310nm, 1400nm og 1550nm. Dette resulterer i 30% økning av båndbredden.Fullt kompatibelt med all ekisterende Single Modus fiberTilsvarer norsk standard 9/125 QXXE Dry TubeCableCom kan levere kundetilpassede lengder fra lager på de mest vanlige typene.CommScope

  • Ny virksomhetsprofil

    Varenr: D-096-LN-8W-M12NS, Produkt navn: FiberKabel SM Ute DL G96 tørr, Produkt beskrivelse: All-Dielectric Cable, CommScope, Produkt info: CommScope All-Dielectric Outdoor CableStranded Loose Tube Gel-Free (tørr) fiber12 fibere pr. subrør, Light Scope ZWPTørr fiber er en nyhet som gir raskere og enklere installering. Full fuktsperring med nyutviklet teknologi.Light Scope ZWP er en full spektrum singel mode optisk kabel som tilbyr ekstra båndbredde for fremtidig bruk og oppgradering. CommScope setter med LightScope ZWP en ny standard for singel mode fiber med transmisjonskapa- sitet i alle tre båndene, 1310nm, 1400nm og 1550nm. Dette resulterer i 30% økning av båndbredden.Fullt kompatibelt med all ekisterende Single Modus fiberTilsvarer norsk standard 9/125 QXXE Dry TubeCableCom kan levere kundetilpassede lengder fra lager på de mest vanlige typene.CommScope

Cablecom's Keywords

Wholesale | Fiberkabel